İçeriğe geç

Tüplü Ocağı Doğalgaza Dönüştürme

İzmir Umut Elektronik firması olarak müşterilerimize set üstü ocak doğalgaz dönüşümü servis hizmeti vermekteyiz. Bu yazımızda sizlere tüplü ocağı doğalgaza dönüştürme işleminin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere ocaklar fabrika çıkışlı tüpe uyumlu olabiliyor. Ancak tüpe uyumlu olan bu ürünlerin doğalgaza uyumlu hale getirmek mümkün. Ocakların doğalgaza dönüşümü işlemi yaklaşık olarak yarım saat kadar süren bir işlemdir. Tüplü ocağın doğalgaza uyumlu hale getirmek için yapılan dönüşüm işlemi sonrasında ürününüz ekipmanlar ile kontrol edilerek sizlere teslimi yapılır. Sizlerde firmamızın müşterilerimize sunmuş olduğu kusursuz doğalgaz ocak dönüşümünden faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüplü ocağın doğalgaza dönüşümü için yapmış olduğumuz işlemler 1 yıl garanti altına alınır. Doğalgaz dönüşüm işlemi yapıldıktan sonra ocağınızın kısık ayar kontrolü de tarafımızca yapılır. Böylelikle ocak doğalgaz dönüşüm işlemi sonrasında herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre ürününüzü kullanabilirsiniz.

İzmir ocak servisi olarak İzmir’in her bölgesine uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile set üstü ve ankastre ocakları tüpten doğalgaz dönüşümü hizmeti vermekteyiz.
Tüplü Ocaklar İçin Doğalgaz Dönüşümü

İzmir Tüplü Ocağı Doğalgaza Dönüştürme İşlemi

Her set üstü ocak bir değildir. Farklılık gösterdiği için de tamir ve dönüşüm malzemesi farklı olur. Set üstü, Ankastre İnox ocağı tüpten doğalgaza dönüşümü için birtakım malzemeler gerekmektedir. Ayrıca tüplü ocağın doğalgaza dönüşümü olacağı için, ocağın borular ile bağlantısını sağlayan ocak flexi adı verilen hortumu da temin edilmelidir. Enjektör takımında yer alan memeler ile enjektörler sökülür, ocağa takılır, doğalgaz boruları ile bağlantı yapılır. Ocak dönüşümü yaparken kullanılacak “ocak flexi” nin sağlam olması ve düzgün takılması gereklidir. Aksi halde ocak doğalgaz dönüşümü yapıldığı sırada can ve mal kaybına sebep olabilirsiniz.

Montaj işleminin de dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Ocak Doğalgaz Dönüşümünden Sonra Gaz Kaçağı Testi en önemli uygulamalardan biridir. Siz kendi imkanlarınız ile bu testi her ne kadar yapmaya çalışsanız da uygun ekipmanlar ile bu test yapılmadığında gaz kaçağı oluşabilir. Can ve mal kaybına sebep olabilirsiniz.

Değerli müşterilerimizin oluştuğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap veriyoruz. Randevu verdiğimiz günde zamanında servis hizmetinde bulunuyoruz. Çünkü zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Her marka set üstü ocak ve ankastre ocaklarınızda tamirlerinde ve ocaklarınızın doğalgaza dönüşümünde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

DİKKAT: Kullanıcı olarak ocak doğalgaz dönüşüm işlemlerini uygulamanız can ve mal güvenliği açısından tehlike arz edebilir. Bu yüzden işi uzmanına bırakmalısınız. Servis desteği için bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir ocak servisi olarak İzmir’in her bölgesine uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile set üstü ve ankastre ocakları tüpten doğalgaz dönüşümü hizmeti vermekteyiz.
İzmir Ocak Doğalgaz Dönüşümü

Servis Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Aliağa Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Balçova Ocak Doğalgaz DönüşümüBayındır Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Bayraklı Ocak Doğalgaz DönüşümüBergama Ocak Doğalgaz DönüşümüBeydağ Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Bornova Ocak Doğalgaz DönüşümüBuca Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Çeşme Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Çiğli Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Dikili Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Foça Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Gaziemir Ocak Doğalgaz DönüşümüGüzelbahçe Ocak Doğalgaz DönüşümüKarabağlar Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Karaburun Ocak Doğalgaz DönüşümüKarşıyaka Ocak Doğalgaz DönüşümüKemalpaşa Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Kınık Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Kiraz Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Konak Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Menderes Ocak Doğalgaz DönüşümüNarlıdere Ocak Doğalgaz DönüşümüÖdemiş Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Seferihisar Ocak Doğalgaz DönüşümüSelçuk Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Tire Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Torbalı Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Urla Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Menemen Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Servis Bölgeleri

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp