İçeriğe geç

Pera Davlumbaz Servis

İzmir Pera Davlumbaz Servisi olarak ankastre setlerinizden biri olan davlumbazlarınızda meydana gelebilecek bütün sorunları çözmek için sürekli olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz.

İzmir Pera davlumbaz Servisi olarak ankastre setlerinizden biri olan davlumbazlarınızda meydana gelebilecek bütün sorunları çözmek için sürekli olarak Karabağlar Reis'ın bütün mahallelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.
İzmir Pera davlumbaz servisi

İzmir Pera Davlumbaz Servis

Pera davlumbaz servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize İzmir geneline memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve sürekli kendini geliştiren firmamız sayesinde meydana gelen arızalarınız gezici İzmir Pera davlumbaz ekibi tarafından en kısa sürede çözüme kavuşturulur. İzmir Pera Umut Elektronik teknik servisi olarak müşterilerimize meydana gelen sorun ile ilgili cihazda gerekli kontrolleri sağlayarak yerinde detaylı bilgi veririz. Pera davlumbaz tamiri, meydana gelen arızanızın giderilmesi için ürününüz ile uyumlu orijinal parçalar kullanmaktadır. Uygun fiyat garantisi altında Umut Elektronik Pera Davlumbaz tamircisi olarak siz kıymetli müşterilerimize 25 yılı aşkın tecrübemiz ile kusursuz hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Garantili İzmir Pera Davlumbaz Servis

Profesyonel Garantili İzmir Pera Davlumbaz Servis hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Pera Davlumbaz Teknik servis, ürününüzün tamiri için sunmuş olduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım ve parça garantisi sunmaktadır. İzmir Umut Elektronik, Pera davlumbaz teknik servis hizmetini hızlı ve gün içi olarak sunmaktadır. Her zaman için ilk önceliğimiz değerli müşterilerimizin problemlerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasıdır. İzmir Umut Elektronik teknik servis mutfakta kullanmış olduğunuz ocak, fırın ve aspiratör gibi ankastre ürünlerinizde oluşabilecek problemler için siz değerli müşterilerimizden gelen çağrıları beklemektedir.

Pera davlumbaz teknik servisinden almış olduğunuz arıza onarım hizmetlerinde ekibimiz bakım, onarım işlemini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Pera davlumbaz teknik servis personellerimizin size vermiş olduğu onarım garanti evrağı siz değerli müşterilerimizi 1 yıl boyunca koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı problemin tekrar oluşması durumunda İzmir Umut Elektronik Pera davlumbaz teknik servisine 02322446577 arayarak ve 05074043828 numaralı hatlardan ulaşarak ücretsiz arıza kaydında bulunabilirsiniz. Ürünlerinizdeki tekrarlayan problem çözülene kadar Pera davlumbaz teknik destek hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER ÜRÜNLER

İzmir Pera Fırın Servis

İzmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir Pera Fırın arıza, bakım ve montaj servis hizmetini uygun fiyat ile vermektedir.

İzmir Pera Ocak Servis

İzmir Pera ocak tamir bakım ve doğalgazdan dönüşüm servisi olarak tüm İzmir merkez ilçelerine servis hizmeti vermekteyiz, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

İzmir Pera Davlumbaz Servis

İzmir Pera Merkez Teknik Servis merkez ilçelere ve çevre ilçelere davlumbaz arıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. İzmir Pera davlumbaz teknik servisi olarak oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

SİZİN İÇİN HAZIRLADIKLARIMIZ

Davlumbaz Temizliği Nasıl Yapılmalı

Sizlerin de davlumbaz temizliği nasıl yapılmalı dediğinizi duyar gibiyim.. Mutfakta en çok kullandığımız sayılı ürünlerden biride davlumbaz ve aspiratördür. Bu ürünler içerisinde bulunan filtreler sayesinde yapmış olduğunuz yemekten çıkan kokuyu, buharı içine… DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır

Gündelik temizliklerimizde de çok sık kullandığımız beyaz sirke ile aspiratörü temizleyeceğiz. Leğen tarzı (filtrenin girebileceği) bir kap ayarlayın. Ve ocağınızda kapa koymak için sıcak suyu kaynatın. Sıcak su kaynadıktan sonra…. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

Davlumbaz Seçimi Nasıl Yapılır

Davlumbaz seçimi yapmakta kararsız mı kaldınız.. En iyi davlumbazı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine bu yazımızda bahsedeceğiz. Öncelikle mutfağınızın boyutunu ve düzenini göz önünde bulundurun.. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp