İçeriğe geç

Konak Ocak Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis, Konak bölgesine ocak servisi hizmetini uzman ve tecrübeli ekipleri ile kusursuz olarak sunmaktadır. İzmirumutelektronik bünyesi altında Konak ocak servisi hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin oluşturduğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap vererek müsait bir gününüze randevu oluşturuyoruz. Piyasada bulunan bütün marka ocaklara teknik servis hizmeti verdiğimiz gibi yetkili servis hizmeti verdiğimiz markalar bulunmaktadır. Randevu verdiğimiz günde zamanında yerinize gelerek teknik servis hizmetinde bulunuyoruz. Konak ocak servisi, zamanın sizler için ne kadar kıymetli olduğunun farkında. Her marka set üstü ocak ve ankastre ocaklarınızda tamirlerinde teknik ekibimiz orijinal parça kullanarak en nitelikli, en uygun fiyatlı ve kusursuz hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

İzmir Merkez Teknik Servis, Konak bölgesine ocak servisi hizmetini uzman ve tecrübeli ekipleri ile kusursuz olarak sunmaktadır
Konak Ocak Tamircisi

Konak Ocak Servisi

Profesyonel Konak Ocak Tamircisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Konak ocak yetkili ve teknik servisi olarak İzmir içerisinde 25 yılı aşkın ocak servisi deneyimimizle ocaklarınızda oluşabilecek arızaları yerinde gidererek, ocağınızda meydana gelebilecek arızaları, ocağınızın bakımını ve doğal gaz dönüşümünü uygun fiyat güvencesi ile yapmaktadır. Yapmış olduğumuz ocak tamiri Konak bölge servis ekibimiz tarafından güvence altına alınması için siz değerli müşterilerimize hizmet karşılığı servis garanti formu verilir. Verdiğimiz servis formu ile yaptığımız işlemler 1 yıl garanti altına alınır.

Garantili Konak Ocak Servisi

Bazı zamanlarda ocaklarınızda arızalanma meydana gelebilir, arıza olması normal bir durumdur. Meydana gelen arızalarda kendi başınıza halledebileceğiniz bazı sorunlar olabileceği gibi kendi yöntemleriniz ile meydana gelen arızayı gideremeyeceğiniz durumlarda olabilir. İşte Konak ocak teknik ve yetkili servisi tam bu noktada devreye girer. Konak ocak tamircisi olarak arızalarınız en kısa bir süre içinde giderilmesi konusunda mükemmel hizmet anlayışımızla destek olmaktayız. Garantili orijinal yedek parça, kusursuz işçilik ve deneyimli ekibimizle uzun ömürlü bir ocağınızın olmasını sağlıyoruz.

Firmamızdan alacağınız garantili hizmetler ile kusursuz bir servis hizmetinden yararlanın. Aldığınız tüm hizmetlere İzmir Konak Teknik Servis olarak, ocağınızda meydana gelen arıza giderildiğinde 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız arıza servisinin beraberinde ocaklarınız için periyodik bakım hizmeti de sunmaktadır

Konak Ocak Dönüşümü Servisi

Set üstü ve ankastre ocaklarınızda, ocağınızı kısık kısmına aldığınızda ocağınız sönüyorsa basit yerinde müdahale ile gezici profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz sayesinde sorununuz giderilir. Mutfakta geçirilen zaman arttığından dolayı gündelik yaşantımızda en çok kullanmış olduğunuz mutfak ürünü ocak olduğundan, çoğu zaman sorunlar ile karışılabilirsiniz. Çok sık kullanmış olduğumuz ürün olduğundan dolayı aynı gün hizmet beklemeniz normal bir istektik. Konak ocak teknik servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize aynı gün hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden de memnun kalacağınıza eminiz. Aldığınız hizmet karşılığında bizlere memnuniyet açısından geri dönüş sağlarsanız mutluluk duyarız.

OCAK DÖNÜŞÜMÜ

Ocak tamir ve ocak bakımı beraberinde ocak doğal gaz dönüşümü de firmamızın Konak ocak teknik servis hizmeti altında sunduğu bir diğer hizmetimizdir. İlçeniz her ne olursa olsun İzmir’e bağlı olan tüm ilçelere ocak tamir, ocak bakım servis hizmeti profesyonel teknik ekibimizle uygun fiyat ve kusursuz işçilik garantisi altında hizmet verilmektedir. Tarafımıza bildirdiğiniz tüm arıza ve sorunlarınız ekiplerimizce kontrol edilerek fiyat bilgisi verilecek, fiyat teklifini kabul etmeniz halinde ocağınızda meydana gelen arıza türüne göre ekibimiz tarafından müdahalede bulunularak probleminiz en kısa bir süre içinde giderilecektir.

Sektörün lider firması olan İzmir Umut Elektronik olarak, İzmir Konak ilçesine ocak arıza teknik servis hizmeti veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize teknik servis hizmetimizi kusur bir biçimde, uygun fiyat politikası ve tecrübeli profesyonel ekibiyle hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. İzmir Konak ocak tamircisi olarak ankastre ocaklarınızda gündelik yaşantınızda oluşabilecek her çeşit arızaları bilgi birikimimiz sayesinde en kısa bir süre içinde çözüme ulaştırıyoruz. Ayrıca ocağınızın doğal gaz dönüşümünü de diğer firmaların verdiği fiyattan daha uygun bir fiyata yapmayı ilke haline getirdik. Ocağını ile ilgili her konu da bilgi almak ve destek talep etmek için Konak ocak tamircisine 02322446577 numaralı sabit hattan ya da 05074043828 numaralı hattan ulaşabilirsiniz


SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLERİMİZ

İzmir Fırın Teknik Servis Tamircisi
Konak Fırın Servisi

Konak Fırın Servisi

izmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir bölgesinde 30 ilçeye Konak Fırın arıza bakım ve montaj servis hizmeti vermekte…

İzmir ocak  servisi ocak tamir bakım hizmeti
Konak Ocak Tamiri

Konak Ocak Servisi

İzmir ocak tamir bakım servisi olarak tüm İzmir merkez ve Konak ilçesine servis hizmeti vermekteyiz, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

Davlumbaz Tamiri İzmir Teknik Servis
Konak Davlumbaz Tamiri

Konak Davlumbaz Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis Konak bölgesine davlumbaz arıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Konak davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınlarınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

Ocağınızda Meydana Gelebilecek Arızalar

İzmir ocak  servisi ocak tamir bakım hizmeti

1- Ocak çalışmıyor :Set üstü ocağınızda çalışmama arızası meydana geldiyse bu arızanın sebeplerinden biri sigortanız atması olabilir. Ocağınızın fişe takıldığından ve elektrik geldiğinden emin olunuz. Denemelerinize rağmen bir sonuç alamazsanız İzmir Konak ocak tamircisi olarak yetkili ve teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizlere telefon ile ulaşmanız yeterli..

2- Ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa : Ocağınızda ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa, sigortanız atmış olabilir. Böyle durumlarda sigortanızı kontrol ediniz. Çoğu zaman yemek yapıldığı sırada ocağın gözlerine su veya yemek artıkları kaçabiliyor. Bu da ocağın sigortasında atma meydana getirebilir ve ateşleme kıvılcımı çıkarmaz, ocak yanmaz. Kendi başınıza bu sorunu gideremezseniz bizlere telefon ile ulaşarak 7/24 destek alabilirsiniz. Konak ocak servisi olarak yıllardır siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

3- Ocağıma gaz gelmiyor : Ocağınıza gaz mı gelmiyor, endişelenmenize gerek yok ocağınızın giriş gaz vanası kapalı olabilir. Gaz vanasını kontrol ederek ocak arızanızı giderebilirsiniz. Ocağınızın gaz borusunda eğilme, bükülme sonucu sıkışma meydana geliyor olabilir. Bundan dolayı ocağınıza gaz gelmez ve çalışmaz. Ocak arızalarınıza bir çözüm bulamamanız halinde profesyonel İzmir Konak ocak teknik servis ekibimizden faydalanabilirsiniz.

4- Ocağın gözleri düzgün yanmıyor, Ocağın gözleri hiç yanmıyor: Ocağınızı temizledikten sonra böyle bir sorun ile karşılaşabilme ihtimaliniz olabilir, çünkü temizleme sırasında ocağınıza sıvı teması olabilir. Böyle bir durumda ocağınızın göz kısmını temizleyerek kuru kalmasını sağlayın. Gaz vanasını ve ocak gözlerinin uygun biçimde yerleştiğinden emin olun. Tüm bunlara rağmen ocağınızda meydana gelen arıza giderilmediyse gezici ekiplerimiz sayesinde Konak ocak tamircisi olarak aynı gün sorununuza çözüm buluruz, sorunsuz bir şekilde ocağınızı kullanmaya devam edersiniz.


İzmir Ocak Yetkili Servisi
Konak Alpına Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Konak Alveus Ocak Yetkili Servis
İzmir ferre Yetkili servis
Konak Ferre Ocak Yetkili Servisi
İzmir maximus Ocak Yetkili Servis
Konak Maximus Ocak Yetkili Servis

İzmir çetintaş Yetkili Servisi
Konak Çetintaş Ocak Yetkili Servisi
İzmir femaş Yetkili Servisi
Konak Femaş Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Konak Motorfan Ocak Yetkili Servisi

Konak Pera Ocak Yetkili Servisi

Konak teknik servis olarak siz değerli müşterilimize yetkili servis hizmeti de sunmaktayız. Konak Motorfan yetkili servis, Konak pera yetkili servis, Konak femaş yetkili servis, Konak çetintaş yetkili servis, Konak Ferre yetkili servis, Konak Maximus yetkili servis, Konak alveus yetkili servis ve Konak alpina yetkili servis olarak ocak arıza, ocak montaj ve bakımları garanti kapsamında ücretsiz olarak yapılır, en kısa sürede teslim edilir.

SERVİSİ ARA