İçeriğe geç

Kınık Ocak Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis, Kınık bölgesine ocak servisi hizmetini uzman ve tecrübeli ekipleri ile kusursuz olarak sunmaktadır. İzmirumutelektronik bünyesi altında Kınık ocak servisi hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin oluşturduğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap vererek müsait bir gününüze randevu oluşturuyoruz. Piyasada bulunan bütün ocaklara teknik servis hizmeti verdiğimiz gibi yetkili servis hizmeti verdiğimiz markalar bulunmaktadır. Randevu verdiğimiz günde zamanında yerinize gelerek servis hizmetinde bulunuyoruz. Kınık ocak servisi, zamanın sizler için ne kadar kıymetli olduğunun farkında. Her marka set üstü ocak ve ankastre ocaklarınızda tamirlerinde orijinal parça kullanarak en nitelikli, en uygun fiyatlı ve kusursuz hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Teknik servis izmir fırın servis ocak servis

KINIK OCAK SERVİSİ

Profesyonel bir hizmet Almak İçin Bizi Tercih Edin…

İZMİR UMUT ELEKTRONİK – 02322446577

Kınık ocak yetkili ve teknik servisi olarak İzmir içerisinde 25 yılı aşkın ocak servisi deneyimimizle ocaklarınızda oluşabilecek arızaları yerinde gidererek, ocağınızda meydana gelebilecek arızaları, ocağınızın bakımını ve doğal gaz dönüşümünü uygun fiyat güvencesi ile yapmaktadır. Yapmış olduğumuz ocak tamiri Kınık bölge servis ekibimiz tarafından güvence altına alınması için siz değerli müşterilerimize hizmet karşılığı servis garanti formu verilir. Verdiğimiz servis formu ile yaptığımız işlemler 1 yıl boyunca garanti altında olur.

Set üstü ve ankastre ocaklarınızda, ocağınızı kısık kısmına aldığınızda ocağınız sönüyorsa basit yerinde müdahale ile tecrübeli ekiplerimiz sayesinde sorununuz giderilir. Gündelik yaşantımızda en çok kullanmış olduğunuz mutfak ürünü ocak olduğundan, kısmen bazı sorunlar ile karışılabilirsiniz. Çok sık kullanmış olduğumuz ürün olduğundan dolayı aynı gün hizmet istemeniz gayet normal bir durumdur. Ama telaş etmenize gerek yok. Çünkü Kınık ocak teknik servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize aynı gün hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden de memnun kalacağınıza eminiz, aldığınız hizmet karşılığında bizlere memnuniyet açısından geri dönüş sağlarsanız mutluluk duyarız.

Firmamızdan alacağınız garantili hizmetler ile kusursuz bir servis hizmetinden yararlanın. Aldığınız tüm hizmetlere İzmir Kınık Teknik Servis olarak, ocağınızda meydana gelen arıza giderildiğinde 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız arıza servisinin beraberinde ocaklarınız için periyodik bakım hizmeti de sunmaktadır

İzmir’in her semtinden tüm servis talepleriniz için profesyonel Kınık ocak teknik servisini arayabilir, ister randevulu ister gün içi ocak teknik servis hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.


SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLERİMİZ

Kınık Fırın Servisi

izmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir bölgesinde 30 ilçeye Kınık Fırın arıza bakım ve montaj servis hizmeti vermekte…

Kınık Ocak Servisi

İzmir ocak tamir bakım servisi olarak tüm İzmir merkez ve Kınık ilçesine servis hizmeti vermekteyiz, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

Kınık Davlumbaz Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis Kınık bölgesine davlumbaz arıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Kınık davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınlarınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

GARANTİLİ KINIK OCAK SERVİSİ

Bazı zamanlarda ocaklarınızda arızalanma meydana gelebilir, gayet normal bir durumdur. Meydana gelen arızalarda kendi başınıza halledebileceğiniz bazı sorunlar olabileceği gibi kendi yöntemleriniz ile arızayı gideremeyeceğiniz durumlarda meydana gelebilir. İşte Kınık ocak teknik ve yetkili servisi tam bu noktada devreye girer. Kınık ocak tamircisi olarak arızalarınız en kısa bir süre içinde giderilmesi konusunda mükemmel hizmet anlayışımızla destek olmaktayız. Garantili orjinal yedek parça, kusursuz işçilik ve profesyonel ekibimizle uzun ömürlü bir ocağınızın olmasını sağlıyoruz.

Ocak tamir ve ocak bakımı beraberinde ocak doğal gaz dönüşümü de firmamızın Kınık ocak teknik servisi hizmeti altında sunduğu bir diğer hizmetimizdir. İlçeniz her ne olursa olsun İzmir’e bağlı olan tüm ilçelere ocak tamir, ocak bakım servis hizmeti profesyonel teknik ekibimizle uygun fiyat ve kusursuz işçilik güvencesi altında verilmektedir. Tarafımıza bildirdiğiniz tüm arıza ve sorunlarınız ekiplerimizce kontrol edilerek tarafınıza fiyat bilgisi verilecektir, fiyat teklifini kabul etmeniz halinde ocağınızda meydana gelen arıza türüne göre müdahalede bulunularak probleminiz en kısa bir süre içinde giderilecektir.

Sektörün lider firması olan İzmir Umut Elektronik olarak, İzmir Kınık ilçesine ocak arıza teknik servis hizmeti veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize teknik servis hizmetimizi kusur bir biçimde, uygun fiyat politikası ve uzman ekibiyle hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. İzmir Kınık ocak tamircisi olarak ankastre ocaklarınızda gündelik yaşantınızda oluşabilecek her çeşit arızaları bilgi birikimimiz sayesinde en kısa bir süre içinde çözüme ulaştırıyoruz. Ayrıca ocağınızın doğal gaz dönüşümünü de diğer firmaların verdiği fiyattan daha uygun bir fiyata yapmayı amaçlıyoruz. Ocak ile alakalı her konu da bilgi almak ve destek talep etmek için Kınık ocak tamircisine 02322446577 numaralı sabit hattan ya da 05074043828 numaralı hattan ulaşabilirsiniz

OCAĞINIZDA MEYDANA GELEN GİDEREBİLECEĞİNİZ SORUNLAR

İzmir ocak  servisi ocak tamir bakım hizmeti

1- Ocak çalışmıyor :Ankastre ocağınızda çalışmama arızası meydana geldiyse bu arızanın sebeplerinden biri sigortanız atması olabilir. Ocağınızın fişe takıldığından ve elektrik geldiğinden emin olunuz. Denemelerinize rağmen bir sonuç alamazsanız İzmir Kınık ocak tamircisi olarak yetkili ve teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizlere telefon ile ulaşmanız yeterli..

2- Ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa : Ocağınızda ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa, sigortanız atmış olabilir. Böyle durumlarda sigortanızı kontrol ediniz. Bazı zamanlar yemek yapıldığı sırada ocağın gözlerine su veya yemek artıkları kaçabiliyor. Bu da ocağınızın sigortasında atma meydana getirebilir ve ateşleme kıvılcımı çıkarmaz, ocağınız yanmaz. Kendi başınıza bu sorunu gideremezseniz bizlere telefon ile ulaşarak destek alabilirsiniz. Kınık ocak servisi olarak yıllardır siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

3- Ocağıma gaz gelmiyor : Ocağınıza gaz mı gelmiyor, endişelenmenize gerek yok ocağınızın ana gaz vanası kapalı olabilir. Gaz vananızı kontrol ederek ocak arızanızı giderebilirsiniz. Ocağınızın gaz borusunda eğilme, bükülme meydana geldi ise ocağınıza gaz gelmez ve bundan dolayı çalışmaz. Ocak arızalarınıza bir çözüm bulamamanız halinde profesyonel İzmir Kınık ocak teknik servis ekibimizden faydalanabilirsiniz.

4- Ocağın gözleri düzgün yanmıyor ya da Ocağın gözleri hiç yanmıyor : Ocağınızı temizledikten sonra böyle bir sorun ile karşılaşabilirsiniz, çünkü temizleme sırasında sıvı teması olabilir. Böyle bir durumda ocağınızın göz kısmını temizleyerek ıslaklığı giderin. Gaz vanasını ve ocak gözlerinin uygun biçimde yerleştiğinden emin olun. Tüm bunlara rağmen ocağınızda meydana gelen arıza giderilmediyse gezici ekiplerimiz sayesinde Kınık ocak tamircisi olarak aynı gün sorununuza çözüm buluruz, problemsiz ocağınızı kullanmaya devam edersiniz.


İzmir Ocak Yetkili Servisi
Kınık Alpına Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Kınık Alveus Ocak Yetkili Servis
İzmir ferre Yetkili servis
Kınık Ferre Ocak Yetkili Servisi
İzmir maximus Ocak Yetkili Servis
Kınık Maximus Ocak Yetkili Servis

İzmir çetintaş Yetkili Servisi
Kınık Çetintaş Ocak Yetkili Servisi
İzmir femaş Yetkili Servisi
Kınık Femaş Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Kınık Motorfan Ocak Yetkili Servisi

Kınık Pera Ocak Yetkili Servisi

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp