İçeriğe geç

İzmir Ocak Fırın Davlumvaz Servisi

İzmir Ocak Fırın Davlumvaz Servisi olarak İzmir’in her bölgesine uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. İzmirumutelektronik İzmir Ocak Fırın Davlumvaz Servisi hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin oluştuğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap veriyoruz. Randevu verdiğimiz günde zamanında servis hizmetinde bulunuyoruz. Çünkü zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Her marka set üstü ocak ve ankastre ocaklarınızda tamirlerinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

İzmir Ocak Servisi

İzmir Merkez Ocak fırın  Servisi

Profesyonel İzmir Ocak fırın Tamir hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz..

İzmir içerisinde 25 seneyi aşkın İzmir ocak servisi tecrübemiz ile ocaklarınızda meydana gelebilecek arızaları yerinde gidererek, ocağınızın bakımını ve doğalgaz dönüşümünü uygun fiyat garantisi altında yapmaktadır. Yapmış olduğumuz işlemler garanti altına alınarak siz değerli müşterilerimize servis formu verilir. Verdiğimiz servis formu ile yapmış olduğumuz işlemler 1 yıl boyunca garanti altında olur.

Set üstü ocaklarında kısık kısmına aldığınızda ocağınız sönüyorsa basit bir yerinde müdahale ile uzman ekiplerimizce sorununuz giderilir. Gündelik yaşantımızda en çok kullandığımız ankastre ürünü ocak olduğundan, bazen sorunlar ile karışılabilirsiniz. Çok sık kullandığımız ürün olmasından dolayı aynı gün hizmet bekleyecek olmanız gayet normaldir. Ama telaş etmenize hiç gerek yok. Çünkü İzmirumutelektronik olarak siz değerli müşterilerimize aynı gün hizmet vermeyi hedefliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden de memnun kalacağınıza eminiz.

Firmamızdan alacağınız hizmetlerde garanti ve garanti+ deneyimlerini yaşayın. Aldığınız tüm hizmetlere İzmir Teknik Servis Umut Elektronik olarak 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız arıza servisinin yanı sıra ürünleriniz için periyodik bakım hizmeti de sunmaktadır. İzmir’in her semtinden tüm servis talepleriniz için profesyonel ocak teknik servisini arayabilir, ister randevulu ister gün içi teknik servis hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Garantili İzmir Ocak Servisi

Zaman zaman ocaklarınızda arızalanmalar meydana gelebilir, bu gayet normal bir durumdur. Meydana gelen arızalarda kendi başınıza halledebileceğiniz bazı sorunlar olabileceği gibi kendi yöntemleriniz ile çözüme ulaşamayacağınız durumlarda meydana gelmektedir. İşte İzmir ocak tamircisi tam bu noktada devreye girer. İzmir ocak tamircisi olarak arızalarınız en kısa sürede giderilmesi konusunda kusursuz hizmet anlayışımız ile destek olmaktayız. Garantili yedek parça, kusursuz işçilik ve uzman ekibimiz ile uzun ömürlü ocak olmasını sağlamaktayız.

Ocak fırın  tamir ve ocak bakımı yanı sıra ocak doğalgaz dönüşümü de firmamızın ocak servisi hizmeti altında sunmuş olduğu bir diğer hizmetimizdir. İlçeniz her ne olursa olsun İzmir’e bağlı olan tüm ilçelere ocak tamir, ocak bakım servis hizmeti uzman teknik ekibimiz ile uygun fiyat garantisi altında verilmektedir. Tarafımıza bildirdiğiniz tüm arıza ve sorunlarınız uzman ekiplerimizce kontrol edilerek tarafınıza fiyat bilgisi verilecektir, fiyat teklifini kabul etmeniz halinde ocağınızda meydana gelen arıza türüne göre müdahalede bulunularak sorununuz en kısa sürede giderilecektir.

Sektörün öncü firması olan İzmir Umut Elektronik olarak, İzmir iline ocak arıza teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmetimizi kusur bir şekilde, uygun fiyat politikası ve profesyonel ekibi ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İzmir ocak tamircisi olarak ankastre ocaklarınızda gündelik yaşantınızda meydana gelebilecek her türlü arızaları bilgi birikimimiz sayesinde en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca ocağınızın doğalgaz dönüşümünü de diğer firmaların vermiş olduğu fiyattan daha uygun fiyata yapmayı hedefliyoruz. Ocak ile ilgili her konuda bilgi almak ve destek talep etmek için bizlere 02322446577 numaralı sabit hattan veya 05074043828 numaralı hattan ulaşabilirsiniz

OCAĞINIZDA MEYDANA GELEN GİDEREBİLECEĞİNİZ SORUNLAR

İzmir ocak  servisi ocak tamir bakım hizmeti

1- Ocak çalışmıyor :Ankastre ocağınızda çalışmama arızası meydana geldiyse bu arızanın sebeplerinden biri sigortanız olabilir. Ürünün fişe takıldığından ve elektrik geldiğinden emin olun. Denemelerinize rağmen bir sonuç alamazsanız İzmir ocak servisi olarak yetkili ve teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizlere ulaşmanız yeterli..


2- Ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa : Ankastre ocağınızda ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa, sigortanız atmış olabilir. Böyle durumlarda sigortanızı kontrol edin. Bazen yemek yapıldığı sırada ocağın gözlerine su kaçabiliyor. Bu da ocağınızın sigortasında atma meydana getirir ve ateşleme kıvılcımı çıkarmaz, ocağınız yanmaz. Kendi başınıza bu sorunu gideremezseniz bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. İzmir ocak tamircisi olarak yıllardır siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


3- Ocağıma gaz gelmiyor : Ocağınızın ana gaz vanası kapalı olabilir, ana gaz vananızı kontrol ederek ocak arızanızı giderebilirsiniz. Gaz borunuzda eğilme, bükülme meydana geldi ise ocağınıza gaz gelmez ve çalışmaz. Ocak arızanıza biz çözüm bulamamanız halinde profesyonel İzmir ocak teknik servis ekibimizden faydalanabilirsiniz.

4- Ocağın gözleri düzgün yanmıyor veya Ocağın gözleri hiç yanmıyor : Ocağınızı temizledikten sonra böyle bir sorun ile karşılaşabilirsiniz, Böyle bir durumda ocağınızın göz kısmını temizleyerek ıslaklığı kurutun. Gaz vanasını ve ocak gözlerinin uygun şekilde yerleştiğinden emin olun. Tüm bunlara rağmen ocağınızda meydana gelen arıza giderilmediyse gezici ekiplerimiz sayesinde izmir ocak tamircisi olarak aynı gün sorununuza çözüm buluruz, sorunsuz ocağınızı kullanmaya devam edersiniz.

SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLERİMİZ

 

İzmir Fırın Servisi

izmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir bölgesinde 30 ilçeye Fırın arıza bakım ve montaj servis hizmeti vermekte…

İzmir Ocak fırın Servisi

İzmir ocak tamir bakım servisi olarak tüm İzmir İlçelerine servis hizmeti vermekteyiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

İzmir Davlumbaz Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis İzmir bölgesine davlumbaz servis hizmeti vermektedir. İzmir davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

 

 

İzmir ferre Yetkili servis
İzmir Ferre Ocak Yetkili Servisi
İzmir maximus Ocak Yetkili Servis
İzmir Maximus Ocak Yetkili Servis

 

İzmir çetintaş Yetkili Servisi
İzmir Çetintaş Ocak Yetkili Servisi
İzmir femaş Yetkili Servisi
İzmir Femaş Ocak Yetkili Servisi

 

 

İzmir Ocak Yetkili Servisi
İzmir Motorfan Ocak Yetkili Servisi

 

İzmir Pera Ocak Yetkili Servisi

 

 

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp