İçeriğe geç

İzmir Maximus Servisi

Maximus markası Minisan firmasına ait bir markadır. Minisan firmasına ait olan Maximus marka ankastre set ürünlerine yetkili servis hizmeti vermekteyiz. İzmir Maximus merkez yetkili servisi olarak siz değerli müşterilerimize kusursuz ve işçilik garantili servis hizmetini yıllardır sunmaktayız.
İzmir Maximus Yetkili Servisi

İzmir Maximus Merkez Yetkili Servisi

Profesyonel bir servisten beklediklerinizden çok daha fazlası için İzmir Maximus Yetkili Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Maximus markası Minisan firmasına ait bir markadır. Minisan firmasına ait olan Maximus marka ankastre set ürünlerine yetkili servis hizmeti vermekteyiz. İzmir Maximus merkez yetkili servisi olarak siz değerli müşterilerimize kusursuz ve işçilik garantili servis hizmetini yıllardır sunmaktayız.  Sektörün öncü firmalarından olan firmamız, yıllardır İzmir Maximus servisi olarak İzmir geneline yetkili servis hizmetini vermektedir. Yaklaşık olarak 25 yılı aşkın tecrübemiz ve 15 yıldır sabit olduğumuz İzmir/Yeşilyurt ilçesinde bulunan yerimiz ile sizlere kusursuz hizmet veriyoruz. Ücretsiz montaj hakkı bulunan ürünlerinizin montajlarında sizlerden ücret talep edilmez. İzmir Minisan Maximus yetkili servisi olarak yetkili servis olup olmadığımızı Minisan firmasına ait ‘Yetkili Servisler’ sayfasından sorgulayabilirsiniz. Garantili servis hizmetimizden yaralanmak için sizlerde İzmir Umut Elektronik-02322446577 numaralı hattı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yaklaşık olarak 25 yılı aşkın tecrübemiz ile İzmir Umut Elektronik firması olarak Maximus marka tüm ocak, fırın ve davlumbaz ürünlerinize yetkili servis hizmeti vermekteyiz. Sorunsuz hizmet ve garantili bir iş yapılmasını istiyorsanız yetkili servis hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Yetkili servis olduğumuzdan dolayı ürününüzde meydana gelen arızanın giderilmesi için orijinal parçalar kullanılmaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALVEUS ÜRÜNLER

İzmir Maximus Fırın Tamiri

İzmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir bölgesinde 30 ilçeye Maximus Fırın arıza bakım ve montaj servis hizmeti vermekte…

Ocak Teknik Servisi Alveus Maximus
İzmir Maximus Ocak Tamiri

İzmir Maximus Ocak Tamiri

İzmir ocak tamir bakım servisi olarak tüm İzmir İlçelerine Maximus servis hizmeti vermekteyiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

İzmir Maximus Davlumbaz Tamiri

İzmir Merkez Teknik Servis İzmir bölgesine Maximus davlumbaz servis hizmeti vermektedir. İzmir davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

Davlumbaz Temizliği Nasıl Yapılmalı

Sizlerin de davlumbaz temizliği nasıl yapılmalı dediğinizi duyar gibiyim.. Mutfakta en çok kullandığımız sayılı ürünlerden biride davlumbaz ve aspiratördür. Bu ürünler içerisinde bulunan filtreler sayesinde yapmış olduğunuz yemekten çıkan kokuyu, buharı içine… DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır

Gündelik temizliklerimizde de çok sık kullandığımız beyaz sirke ile aspiratörü temizleyeceğiz. Leğen tarzı (filtrenin girebileceği) bir kap ayarlayın. Ve ocağınızda kapa koymak için sıcak suyu kaynatın. Sıcak su kaynadıktan sonra…. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

Davlumbaz Seçimi Nasıl Yapılır

Davlumbaz seçimi yapmakta kararsız mı kaldınız.. En iyi davlumbazı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine bu yazımızda bahsedeceğiz. Öncelikle mutfağınızın boyutunu ve düzenini göz önünde bulundurun.. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp