İçeriğe geç

İzmir Ocak Dönüşümü

İzmir ocak servisi olarak İzmir’in her bölgesine uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile set üstü ve ankastre ocakları tüpten doğalgaz dönüşümü hizmeti vermekteyiz. Tüpe uyumlu olan ocağınızın doğalgaza dönüşümünü uygun fiyat garantisi altında yapmaktayız. Doğalgaza dönüşüm işlemi tamamlandıktan sonra servis ekibimiz doğalgaz kaçak kontrolünü ekipmanlarımız ile yaparak size teslim eder. Sizlerin de doğalgaza dönüşüm işleminin nasıl yapıldığını merak ettiğinizi biliyorum. Bu yazımız içeriğinde sizlere bunlardan da bahsedeceğiz.

İzmir ocak servisi olarak İzmir’in her bölgesine uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile set üstü ve ankastre ocakları tüpten doğalgaz dönüşümü hizmeti vermekteyiz.
Ocaklar İçin Doğalgaz Dönüşümü

İzmir Tüpten Doğalgaza Ocak Dönüşümü

Bazı ocaklar fabrika üretimi olarak tüpe uyumlu olarak size satılmaktadır. Ancak üretilen ürünler doğalgaza da uyumlu olarak üretilmektedir. Bu ürünlerin doğalgaza dönüşümü de garantili olarak tarafımızca yapılmaktadır. Sektörün öncü firması olarak fiyatlarımızı diğer firmalara göre daha uygun vermekteyiz. Sizlerde ilk ürünü aldığınızda ”ocağı doğalgaza nasıl bağlayacağım, ocağım tüpe uyumlu nasıl doğalgaza dönüştürebilirim” dediğinizi duyar gibiyim. Ama telaş etmenize gerek yok.

Değerli müşterilerimizin oluştuğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap veriyoruz. Randevu verdiğimiz günde zamanında servis hizmetinde bulunuyoruz. Çünkü zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Her marka set üstü ocak ve ankastre ocaklarınızda tamirlerinde ve ocaklarınızın doğalgaza dönüşümünde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Servis Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Aliağa Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Balçova Ocak Doğalgaz Dönüşümü Bayındır Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Bayraklı Ocak Doğalgaz Dönüşümü Bergama Ocak Doğalgaz Dönüşümü Beydağ Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Bornova Ocak Doğalgaz Dönüşümü Buca Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Çeşme Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Çiğli Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Dikili Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Foça Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Gaziemir Ocak Doğalgaz Dönüşümü Güzelbahçe Ocak Doğalgaz Dönüşümü Karabağlar Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Karaburun Ocak Doğalgaz Dönüşümü Karşıyaka Ocak Doğalgaz Dönüşümü Kemalpaşa Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Kınık Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Kiraz Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Konak Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Menderes Ocak Doğalgaz Dönüşümü Narlıdere Ocak Doğalgaz Dönüşümü Ödemiş Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Seferihisar Ocak Doğalgaz Dönüşümü Selçuk Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Tire Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Torbalı Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Urla Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Menemen Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Servis Bölgeleri

 

İzmir ocak servisi olarak İzmir’in her bölgesine uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile set üstü ve ankastre ocakları tüpten doğalgaz dönüşümü hizmeti vermekteyiz.
İzmir Ocak Doğalgaz Dönüşümü

Çözümü Basit Olan Ocak Arızaları

  1. Ocak Çalışmıyor: Set üstü ocağınızda çalışmama sorunu meydana geldiyse bu arızanın sebeplerinden biri sigortanızın atması olabilir. Ocağınızın fişe takıldığından ve elektrik geldiğinden emin olunuz. Denemelerinize rağmen bir sonuç alamazsanız izmir ocak servisi olarak yetkili ve teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizlere telefon ile ulaşmanız yeterli..
  2. Ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa : Ocağınızda ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa, yemek yapıldığı sırada ocağın gözlerine su veya yemek artıkları kaçmış olabilir. Bu da ocağın sigortasında atma meydana getirebilir ve ateşleme kıvılcımı çıkarmaz, ocak yanmaz. Böyle bir sorunda öncelikle bir süre bekleyin hafif şekilde saç kurutma makinesi ile düğmelerin olduğu kısmı kurutun. Kendi başınıza bu sorunu gideremezseniz bizlere telefon ile ulaşarak 7/24 destek alabilirsiniz.
  3. Ocağıma gaz gelmiyor : Ocağınıza gaz mı gelmiyor, endişelenmenize gerek yok ocağınızın giriş gaz vanası kapalı olabilir yada bükülme sonucu gaz gelmiyor olabilir. Gaz vanasını kontrol ederek ocak arızanızı giderebilirsiniz. Ocak arızalarınıza bir çözüm bulamamanız halinde profesyonel İzmir ocak teknik servis ekibimizden faydalanabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti – Ocak Doğalgaz Dönüşümü

 

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp