İçeriğe geç

İzmir Çetintaş Yetkili Servisi

İzmir Umut Elektronik, İzmir genelinde Çetintaş firmasına ait ev eşyalarınızın bakım, kurulum, arıza gibi tüm servis işlemlerini yetkili servis olarak yerine getirir

İzmir Çetintaş Yetkili Servisi

ÇETİNTAŞ YETKİLİ SERVİSİ İZMİR UMUT ELEKTRONİK

Çetintaş Beyaz Eşya Isı İnşaat Taahhüt ve San. Tic. Ltd. Şirketi 2001 yılında üretimlerine başlamıştır. Pişirici grubunda, Klasik Ocaklar, Set üstü Ocaklar, Modern Ocaklar, S-Klas Ocaklar, İnox set üstü Ocaklar, Cam Ocaklar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İzmir Umut Elektronik firması adı altında 25 yılı aşkın tecrübe ile Çetintaş firmasına ait ev eşyalarınızın bakım, kurulum, onarım gibi tüm servis işlemlerini İzmir Çetintaş yetkili servisi olarak yerine getirmekteyiz. Bazı firmalar yetkili servis olmamasına rağmen yetkili servis adı altında hizmet vermektedir. Yetkili servis olup olmadığımızı bizlere ulaşarak veya Çetintaş firmasının web sitesinden teyit edebilirsiniz. İzmir Çetintaş yetkili servisi ankastre ürünlerinizde oluşabilecek problemler için çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir. Gün içi servis hizmetimizden faydalanmak için ‘Servis Kaydı Oluştur’ butonuna tıklayarak bilgilerinizi bizlere göndermeniz yeterli. İzmir Umut Elektronik Sağlıklı Günler Diler…

GARANTİLİ ÇETİNTAŞ YETKİLİ SERVİSİ

İzmir Umut Elektronik, İzmir genelinde Çetintaş firmasına ait ev eşyalarınızın bakım, kurulum, arıza gibi tüm servis işlemlerini yetkili servis olarak yerine getirir. Sorunlarınızı gidermek için gelen ekibimiz tarafından sizlere arıza ile ilgili bilgilendirme yapılır. Ürününüzde meydana gelen arızayı gidermek için orijinal yedek parça kullanılır. Sorununuz giderildikten sonra sizlere yetkili servis olarak gelen çalışanımızın doldurduğu ‘Servis Formu’ verilir. Ürününüz bu form sayesinde yapılan işlemler garanti altına alınır.

YETKİLİ SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ ÜRÜN GRUPLARI

İzmir çetintaş davlumbaz yetkili servisi
İzmir Çetintaş Davlumbaz Servisi

Çetintaş marka davlumbaz ürünlerine İzmir Umut Elektronik olarak yetkili servis hizmeti veriyoruz. Sizlerde profesyonel servis hizmetinden faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz..

İzmir çetintaş ocak yetkili servisi
İzmir Çetintaş Ocak Servisi

Çetintaş marka ocaklarınıza İzmir Çetintaş yetkili servisi olarak servis hizmetini vermekteyiz. Tüm arızalarınız profesyonel ekiplerimiz ile anında giderilir. Bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz..

İzmir çetintaş ocak yetkili servisi
İzmir Çetintaş Fırın Servisi

Fırınlarınızda meydana gelen her tür arıza için İzmir Çetintaş yetkili servis olarak hizmet veren İzmir Umut Elektronik’e ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz..

İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesine Ufo yetkili servis hizmeti sunmaktayız.

 

SERVİSİ ARA