İçeriğe geç

Gaziemir Ocak Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis, Gaziemir bölgesine ocak servisi hizmetini uzman ve tecrübeli ekipleri ile kusursuz olarak sunmaktadır. İzmirumutelektronik bünyesi altında Gaziemir ocak servisi hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin oluşturduğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap vererek müsait bir gününüze randevu oluşturuyoruz. Bütün marka ocaklarınıza teknik servis hizmeti verdiğimiz gibi yetkili servis hizmeti verdiğimiz markalar bulunmaktadır. Randevu verdiğimiz günde zamanında ocağınızın bulunduğu yere gelerek servis hizmetinde bulunuyoruz. İzmir Umut Elektronik zamanın sizler için ne kadar kıymetli olduğunun farkında, bunun içinde hızlı servis hizmeti vermektedir. Her marka set üstü ocak ve ankastre ocaklarınızda tamirlerinde en nitelikli, en uygun fiyatlı ve kusursuz hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Teknik servis izmir fırın servis ocak servis

GAZİEMİR OCAK SERVİSİ

Profesyonel bir hizmet Almak İçin Bizi Tercih Edin…02322446577

Gaziemir ocak yetkili ve teknik servisi olarak İzmir içerisinde 25 yılı aşkın ocak servisi deneyimimizle ocaklarınızda oluşabilecek arızaları yerinde gidererek, ocağınızda meydana gelebilecek arızaları, ocağınızın bakımını ve doğal gaz dönüşümünü uygun fiyat güvencesi altında yapmaktadır. Yapmış olduğumuz ocak tamiri güvence altına alınarak siz değerli müşterilerimize aldığınız hizmet karşılığı servis garanti formu verilir. Verdiğimiz servis formu ile yaptığımız işlemler 1 sene garanti altında olur.

Set üstü ve ankastre ocaklarınızda, ocağınızı kısık kısmına aldığınızda ocağınız sönüyorsa basit bir yerinde müdahale ile tecrübeli ekiplerimizce sorununuz giderilir. Gündelik yaşantımızda en çok kullanmış olduğumuz ürün ocak olduğundan, kısmen bazı sorunlar ile karışılabilirsiniz. Çok sık kullanmış olduğumuz ürün olduğundan dolayı aynı gün hizmet istemeniz gayet normaldir. İzmirumutelektronik Gaziemir ocak teknik servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize aynı gün hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden de memnun kalacağınıza eminiz.

Firmamızdan alacağınız garantili hizmetler ile kusursuz bir servis hizmetinden yararlanın. Aldığınız tüm hizmetlere İzmir Teknik Servis Umut Elektronik olarak, ocağınızda meydana gelen arıza giderildiğinde 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız teknik arıza servisinin beraberinde ocaklarınız için periyodik bakım hizmeti de sunmaktadır

İzmir’in her semtinden tüm servis talepleriniz için profesyonel Gaziemir ocak teknik servisini arayabilir, ister randevulu ister gün içi ocak teknik servis hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.


SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLERİMİZ

Gaziemir Fırın Servisi

izmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir bölgesinde 30 ilçeye Gaziemir Fırın arıza bakım ve montaj servis hizmeti vermekte…

Gaziemir Ocak Servisi

İzmir ocak tamir bakım servisi olarak tüm İzmir merkez ve Gaziemir ilçesine servis hizmeti vermekteyiz, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

Gaziemir Davlumbaz Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis Gaziemir bölgesine davlumbaz arıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Gaziemir davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınlarınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

GARANTİLİ GAZİEMİR OCAK SERVİSİ

Zaman zaman ocaklarınızda arızalanma meydana gelebilir, gayet doğal bir durumdur. Meydana gelen arızalarda kendi başınıza halledebileceğiniz bazı sorunlar olabileceği gibi kendi yöntemleriniz ile çözüm bulamayacağınız durumlarda meydana gelmektedir. İşte Gaziemir ocak teknik ve yetkili servisi tam bu noktada devreye girer. Gaziemir ocak tamircisi olarak arızalarınız en kısa bir süre içinde giderilmesi konusunda mükemmel hizmet anlayışımızla destek olmaktayız. Garantili yedek parça, kusursuz işçilik ve profesyonel ekibimizle uzun ömürlü bir ocağınızın olmasını sağlıyoruz.

Ocak tamir ve ocak bakımı beraberinde ocak doğal gaz dönüşümü de firmamızın Gaziemir ocak teknik servisi hizmeti altında sunduğu bir diğer hizmetimizdir. İlçeniz her ne olursa olsun İzmir’e bağlı olan tüm ilçelere ocak tamir, ocak bakım servis hizmeti tecrübeli teknik ekibimizle uygun fiyat güvencesi altında verilmektedir. Tarafımıza bildirdiğiniz tüm arıza ve sorunlarınız ekiplerimizce kontrol edilerek tarafınıza fiyat bilgisi verilecektir, fiyat teklifini kabul etmeniz halinde ocağınızda meydana gelen arıza türüne göre müdahalede bulunularak probleminiz en kısa bir süre içinde giderilecektir.

Sektörün lider firması olan İzmir Umut Elektronik olarak, İzmir iline ocak arıza teknik servis hizmeti veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize teknik servis hizmetimizi kusur bir biçimde, uygun fiyat politikası ve uzman ekibiyle hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. İzmir Gaziemir ocak tamircisi olarak ankastre ocaklarınızda gündelik yaşantınızda oluşabilecek her çeşit arızaları bilgi birikimimiz sayesinde en kısa bir süre içinde çözüme ulaştırıyoruz. Ayrıca ocağınızın doğal gaz dönüşümünü de diğer firmaların verdiği fiyattan daha ekonomik fiyata yapmayı amaçlıyoruz. Ocak ile alakalı her konu da bilgi almak ve destek talep etmek için Gaziemir ocak tamircisine 02322446577 numaralı sabit hattan ya da 05074043828 numaralı hattan ulaşabilirsiniz

OCAĞINIZDA MEYDANA GELEN GİDEREBİLECEĞİNİZ SORUNLAR

İzmir ocak  servisi ocak tamir bakım hizmeti

1- Ocak çalışmıyor :Ankastre ocağınızda çalışmama arızası meydana geldiyse bu arızanın sebeplerinden biri sigortanız atması olabilir. Ocağınızın fişe takıldığından ve elektrik geldiğinden emin olunuz. Denemelerinize rağmen bir sonuç alamazsanız İzmir ocak servisi olarak yetkili ve teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizlere telefon ile ulaşmanız yeterli..

2- Ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa : Ocağınızda ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa, sigortanız atmış olabilir. Böyle durumlarda sigortanızı kontrol ediniz. Bazı zamanlar yemek yapıldığı sırada ocağın gözlerine su veya yemek artıkları kaçabiliyor. Bu da ocağınızın sigortasında atma meydana getirebilir ve ateşleme kıvılcımı çıkarmaz, ocağınız yanmaz. Kendi başınıza bu sorunu gideremezseniz bizlere telefon ile ulaşarak destek alabilirsiniz. Gaziemir ocak servisi olarak yıllardır siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

3- Ocağıma gaz gelmiyor : Ocağınıza gaz mı gelmiyor, endişelenmenize gerek yok ocağınızın ana gaz vanası kapalı olabilir. Ana gaz vananızı kontrol ederek ocak arızanızı giderebilirsiniz. Ocağınızın gaz borusunda eğilme, bükülme meydana geldi ise ocağınıza gaz gelmez ve çalışmaz. Ocak arızalarınıza bir çözüm bulamamanız halinde profesyonel İzmir ocak teknik servis ekibimizden faydalanabilirsiniz.

4- Ocağın gözleri düzgün yanmıyor ya da Ocağın gözleri hiç yanmıyor : Ocağınızı temizledikten sonra böyle bir sorun ile karşılaşabilirsiniz, Böyle bir durumda ocağınızın göz kısmını temizleyerek ıslaklığı kurutun. Gaz vanasını ve ocak gözlerinin uygun biçimde yerleştiğinden emin olun. Tüm bunlara rağmen ocağınızda meydana gelen arıza giderilmediyse gezici ekiplerimiz sayesinde Gaziemir ocak tamircisi olarak aynı gün sorununuza çözüm buluruz, problemsiz ocağınızı kullanmaya devam edersiniz.


İzmir Ocak Yetkili Servisi
Gaziemir Alpına Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Gaziemir Alveus Ocak Yetkili Servis
İzmir ferre Yetkili servis
Gaziemir Ferre Ocak Yetkili Servisi
İzmir maximus Ocak Yetkili Servis
Gaziemir Maximus Ocak Yetkili Servis

İzmir çetintaş Yetkili Servisi
Gaziemir Çetintaş Ocak Yetkili Servisi
İzmir femaş Yetkili Servisi
Gaziemir Femaş Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Gaziemir Motorfan Ocak Yetkili Servisi

Gaziemir Pera Ocak Yetkili Servisi

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp