İçeriğe geç

Franke Davlumbaz Servis

İzmir Franke Davlumbaz Servis olarak ankastre setlerinizden biri olan davlumbazlarınızda meydana gelebilecek bütün sorunları çözmek için sürekli olarak teknik destek hizmeti vermekteyiz.

İzmir Franke davlumbaz Servisi olarak ankastre setlerinizden biri olan davlumbazlarınızda meydana gelebilecek bütün sorunları çözmek için sürekli olarak Karabağlar Reis'ın bütün mahallelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.
İzmir Franke davlumbaz servisi

İzmir Franke Davlumbaz Servis

Franke davlumbaz servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize İzmir geneline memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz sayesinde meydana gelen arızalarınız gezici İzmir Franke davlumbaz ekibi tarafından en kısa sürede çözüme kavuşturulur. İzmir Franke Umut Elektronik teknik servisi müşterilerimize meydana gelen sorun ile ilgili cihazda gerekli kontrolleri sağlayarak yerinde detaylı bilgi verir. Franke davlumbaz tamiri, meydana gelen arızanızın giderilmesi için ürününüz ile uyumlu orijinal parçalar kullanmaktadır. Uygun fiyat garantisi altında Umut Elektronik Franke Davlumbaz teknik servis olarak siz kıymetli müşterilerimize 25 yılı aşkın tecrübemiz ile kusursuz hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Garantili İzmir Franke Davlumbaz Servis

Profesyonel Garantili İzmir Franke Davlumbaz Servis hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Franke Davlumbaz Teknik servisi, ürününüzün tamiri için sunmuş olduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım ve parça garantisi sunmaktadır. İzmir Umut Elektronik, Franke davlumbaz teknik servisi hizmetini hızlı ve gün içi olarak sunmaktadır. Her zaman için ilk önceliğimiz değerli müşterilerimizin problemlerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasıdır. İzmir Umut Elektronik teknik servis mutfakta kullanmış olduğunuz ocak, fırın ve aspiratör gibi ankastre ürünlerinizde oluşabilecek problemler için siz değerli müşterilerimizden gelen çağrıları beklemektedir.

Franke davlumbaz teknik servisinden almış olduğunuz servis hizmetlerinde ekibimiz bakım, onarım işlemini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Franke davlumbaz teknik servisi personellerimizin size vermiş olduğu onarım garanti evrağı siz değerli müşterilerimizi 1 yıl boyunca koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı problemin tekrar oluşması durumunda İzmir Umut Elektronik Franke davlumbaz teknik servisine 02322446577 arayarak ve 05074043828 numaralı hatlardan ulaşarak ücretsiz kayıt oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizdeki tekrarlayan problem çözülene kadar Franke davlumbaz teknik destek ve servis hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER ÜRÜNLER

İzmir Franke Fırın Servis

İzmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir Franke Fırın arıza, bakım ve montaj servis hizmetini uygun fiyat ile vermektedir.

İzmir Franke Ocak Servis

İzmir Franke ocak tamir bakım ve doğalgazdan dönüşüm servisi olarak tüm İzmir merkez ilçelerine servis hizmeti vermekteyiz, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

İzmir Franke Davlumbaz Servis

İzmir Franke Merkez Teknik Servis merkez ilçelere ve çevre ilçelere davlumbaz arıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. İzmir Franke davlumbaz teknik servisi olarak oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

SİZİN İÇİN HAZIRLADIKLARIMIZ

Davlumbaz Temizliği Nasıl Yapılmalı

Sizlerin de davlumbaz temizliği nasıl yapılmalı dediğinizi duyar gibiyim.. Mutfakta en çok kullandığımız sayılı ürünlerden biride davlumbaz ve aspiratördür. Bu ürünler içerisinde bulunan filtreler sayesinde yapmış olduğunuz yemekten çıkan kokuyu, buharı içine… DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır

Gündelik temizliklerimizde de çok sık kullandığımız beyaz sirke ile aspiratörü temizleyeceğiz. Leğen tarzı (filtrenin girebileceği) bir kap ayarlayın. Ve ocağınızda kapa koymak için sıcak suyu kaynatın. Sıcak su kaynadıktan sonra…. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

Davlumbaz Seçimi Nasıl Yapılır

Davlumbaz seçimi yapmakta kararsız mı kaldınız.. En iyi davlumbazı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine bu yazımızda bahsedeceğiz. Öncelikle mutfağınızın boyutunu ve düzenini göz önünde bulundurun.. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp