İçeriğe geç

Davlumbaz Seçimi Nasıl Yapılır

Davlumbaz seçimi yapmakta kararsız mı kaldınız.. En iyi davlumbazı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine bu yazımızda bahsedeceğiz. Öncelikle mutfağınızın boyutunu ve düzenini göz önünde bulundurun. Çünkü alacağınız davlumbazın mutfağınızda şık durması ve montaj yerine tam oturması gereklidir. Hangi davlumbazı alırsanız alın montajını kendiniz yapmaya çalışmayın. İçerisinden çıkan kitapçıktan yetkili servisi yada herhangi bir teknik servisi çağırarak montajını yaptırın. Montaj sırasında davlumbaz ile ocak arasında mesafenin yeterli olmasına dikkat edin.

DAVLUMBAZ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

Davlumbaz alırken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir ?
Davlumbaz Model Seçimi

İlk olarak davlumbaz alırken teknik özelliklerini göz önünde bulundurun. Bu yüzden metreküp/saat cinsinden hava emiş gücü ve desibel cinsinden gürültü seviyesi öncelikli tercih nedeniniz olmalı. Her zaman için ürünü alacağınız mağazada deneme yapmak için kurulu bir ürün üzerinde deneme yapın. Sizlerde ürünleri test ettiğinizde araların oluşan teknik özellik farklarını anlayacaksınız..

NE KADAR GÜÇLÜ BİR DAVLUMBAZ ALMALIYIM ?

Sizlerin de davlumbaz seçimi yaparken güçlü davlumbaza nasıl karar vereceğim dediğinizi duyar gibiyim. Mutfağınızın alanın ölçüsünü öncelikle öğrenin. Çünkü davlumbazların emiş gücü ile mutfak alanınızın genişliği aynı oranda artar. Standart 2,6 metre yüksekliğinde ve 10 metrekare genişliğinde bir mutfağın havasının 26 metreküp olduğu düşünülürse, 500 m3/saat gücündeki davlumbazlar mevcut havayı asgari 3 dakikada temizleyecektir. Böylelikle hesap yaparak hangi davlumbazı alacağınıza karar verebilirsiniz.

Aldığınız ürünleri uzun süreli kullanmak istiyorsanız temizliğine de dikkat etmelisiniz. Daha önceki yazılarımızda paylaşmış olduğumuz ‘Davlumbaz Temizliği Nasıl Yapılır‘ yazımıza bakmanızda fayda var. İzmir Umut Elektronik olarak sağlıklı günler dileriz..

Aspiratör ve Davlumbaz Temizliği

İzmir Fırın Servisi

İzmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir merkez bölgesine Fırın arıza, bakım ve montaj servis hizmetini uygun fiyat ile vermektedir.

İzmir Ocak Servisi

İzmir ocak tamir bakım ve doğalgazdan dönüşüm servisi olarak tüm İzmir merkez ve Urla ilçesine servis hizmeti vermekteyiz, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

İzmir Davlumbaz Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis merkez ilçelere ve çevre ilçelere davlumbaz arıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. İzmir davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınlarınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp