İçeriğe geç

Bornova Ocak Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis, Bornova bölgesine ocak servisi hizmetini uzman ve tecrübeli ekipleri ile sunmaktadır. İzmirumutelektronik bünyesi altında Bornova ocak servisi hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin oluştuğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap veriyoruz. Hem teknik hemde yetkili servis hizmeti verdiğimiz markalar bulunmaktadır. Randevu verdiğimiz günde zamanında servis hizmetinde bulunuyoruz. Çünkü zamanın sizler için ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Her marka set üstü ocak ve ankastre ocaklarınızda tamirlerinde en nitelikli ve güvenilir hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Teknik servis izmir fırın servis ocak servis

BORNOVA OCAK SERVİSİ

Profesyonel bir hizmet İçin Bizi Tercih Edin…

Bornova ocak yetkili ve servisi olarak İzmir içerisinde 25 yılı aşkın ocak teknik servisi deneyimimizle ocaklarınızda oluşabilecek arızaları yerinde gidererek, ocağınızın bakımını ve doğal gaz dönüşümünü uygun fiyat güvencesi altında yapmaktadır. Yapmış olduğumuz ocak tamiri güvence altına alınarak siz değerli müşterilerimize hizmet karşılığı servis formu verilir. Verdiğimiz servis formu ile yaptığımız işlemler 1 sene boyunca garanti altında olur.

Set üstü ocaklarınızda, ocağınızı kısık kısmına aldığınızda ocağınız sönüyorsa basit bir yerinde müdahale ile uzman ekiplerimizce sorununuz giderilir. Gündelik yaşantımızda en çok kullandığımız ankastre ürünü ocak olduğundan, kısmen bazı sorunlar ile karışılabilirsiniz. Çok sık kullandığımız ürün olmasından dolayı aynı gün hizmet istemeniz gayet normaldir. Ama telaş etmenize hiç gerek yok. Çünkü İzmirumutelektronik Bornova ocak servisi olarak siz değerli müşterilerimize aynı gün hizmet vermeyi hedefliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden de memnun kalacağınıza eminiz.

Firmamızdan alacağınız hizmetlerde garanti ve garanti+ deneyimi yaşayın. Aldığınız tüm hizmetlere İzmir Teknik Servis Umut Elektronik olarak, ocağınızda meydana gelen arıza giderildiğinde 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız arıza servisinin yanı sıra ocaklarınız için periyodik bakım hizmeti de sunmaktadır

İzmir’in her semtinden tüm servis talepleriniz için profesyonel Bornova ocak teknik servisini arayabilir, ister randevulu ister gün içi teknik servis hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.


SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLERİMİZ

Bornova Fırın Servisi

izmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir bölgesinde 30 ilçeye Bornova Fırın arıza bakım ve montaj servis hizmeti vermekte…

Bornova Ocak Servisi

İzmir ocak tamir bakım servisi olarak tüm İzmir merkez ve çevre ilçelere servis hizmeti vermekteyiz, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

Bornova Davlumbaz Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis İzmir bölgesine davlumbaz arıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. İzmir davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınlarınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

GARANTİLİ BERGAMA OCAK SERVİSİ

Zaman zaman ocaklarınızda arızalanma meydana gelebilir, bu gayet doğal bir durumdur. Meydana gelen arızalarda kendi başınıza halledebileceğiniz bazı sorunlar olabileceği gibi kendi yöntemleriniz ile çözüme ulaşamayacağınız durumlarda meydana gelmektedir. İşte İzmir ocak teknik ve yetkili servisi tam bu noktada devreye girer. Bornova ocak tamircisi olarak arızalarınız en kısa bir süre içinde giderilmesi konusunda mükemmel hizmet anlayışımızla destek olmaktayız. Garantili yedek parça, mükemmel işçilik ve profesyonel ekibimizle uzun ömürlü bir ocağınızın olmasını sağlıyoruz.

Ocak tamir ve ocak bakımı beraberinde ocak doğal gaz dönüşümü de firmamızın ocak teknik servisi hizmeti altında sunduğu bir diğer hizmetimizdir. İlçeniz her ne olursa olsun İzmir’e bağlı olan tüm ilçelere ocak tamir, ocak bakım servis hizmeti profesyonel teknik ekibimizle uygun fiyat güvencesi altında verilmektedir. Tarafımıza bildirdiğiniz tüm arıza ve sorunlarınız profesyonel ekiplerimizce kontrol edilerek tarafınıza fiyat bilgisi verilecektir, fiyat teklifini kabul etmeniz halinde ocağınızda meydana gelen arıza türüne göre müdahalede bulunularak probleminiz en kısa bir süre içinde giderilecektir.

Sektörün lider firması olan İzmir Umut Elektronik olarak, İzmir iline ocak arıza teknik servis hizmeti veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize teknik servis hizmetimizi kusur bir biçimde, uygun fiyat politikası ve uzman ekibiyle hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. İzmir Bornova ocak tamircisi olarak ankastre ocaklarınızda gündelik yaşantınızda oluşabilecek her çeşit arızaları bilgi birikimimiz sayesinde en kısa bir süre içinde çözüme ulaştırıyoruz. Ayrıca ocağınızın doğal gaz dönüşümünü de diğer firmaların verdiği fiyattan daha ekonomik fiyata yapmayı amaçlıyoruz. Ocak ile alakalı her konu da bilgi almak ve destek talep etmek için bize 02322446577 numaralı sabit hattan ya da 05074043828 numaralı hattan ulaşabilirsiniz

OCAĞINIZDA MEYDANA GELEN GİDEREBİLECEĞİNİZ SORUNLAR

İzmir ocak  servisi ocak tamir bakım hizmeti

1- Ocak çalışmıyor :Ankastre ocağınızda çalışmama arızası meydana geldiyse bu arızanın sebeplerinden biri sigortanız olabilir. Ürünün fişe takıldığından ve elektrik geldiğinden emin olun. Denemelerinize rağmen bir sonuç alamazsanız İzmir ocak servisi olarak yetkili ve teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizlere ulaşmanız yeterli..

2- Ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa : Ankastre ocağınızda ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa, sigortanız atmış olabilir. Böyle durumlarda sigortanızı kontrol edin. Bazen yemek yapıldığı sırada ocağın gözlerine su kaçabiliyor. Bu da ocağınızın sigortasında atma meydana getirir ve ateşleme kıvılcımı çıkarmaz, ocağınız yanmaz. Kendi başınıza bu sorunu gideremezseniz bize ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. İzmir ocak teknik servisi olarak senelerdir siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

3- Ocağıma gaz gelmiyor : Ocağınıza gaz mı gelmiyor, endişelenmenize gerek yok ocağınızın ana gaz vanası kapalı olabilir. Ana gaz vananızı kontrol ederek ocak arızanızı giderebilirsiniz. Gaz borunuzda eğilme, bükülme meydana geldi ise ocağınıza gaz gelmez ve çalışmaz. Ocak arızanıza biz çözüm bulamamanız halinde profesyonel İzmir ocak teknik servis ekibimizden faydalanabilirsiniz.

4- Ocağın gözleri düzgün yanmıyor ya da Ocağın gözleri hiç yanmıyor : Ocağınızı temizledikten sonra böyle bir sorun ile karşılaşabilirsiniz, Böyle bir durumda ocağınızın göz kısmını temizleyerek ıslaklığı kurutun. Gaz vanasını ve ocak gözlerinin uygun biçimde yerleştiğinden emin olun. Tüm bunlara rağmen ocağınızda meydana gelen arıza giderilmediyse gezici ekiplerimiz sayesinde izmir ocak tamircisi olarak aynı gün sorununuza çözüm buluruz, problemsiz ocağınızı kullanmaya devam edersiniz.


İzmir Ocak Yetkili Servisi
Bornova Alpına Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Bornova Alveus Ocak Yetkili Servis
İzmir ferre Yetkili servis
Bornova Ferre Ocak Yetkili Servisi
İzmir maximus Ocak Yetkili Servis
Bornova Maximus Ocak Yetkili Servis

İzmir çetintaş Yetkili Servisi
Bornova Çetintaş Ocak Yetkili Servisi
İzmir femaş Yetkili Servisi
Bornova Femaş Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Bornova Motorfan Ocak Yetkili Servisi

Bornova Pera Ocak Yetkili Servisi

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp