İçeriğe geç

Bornova Davlumbaz Servisi

Bornova Davlumbaz Servisi olarak ankastre setlerinizden biri olan davlumbazlarınızda meydana gelebilecek bütün sorunları çözmek için sürekli olarak Bornova’nın bütün mahallelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Bornova Davlumbaz Servisi olarak ankastre setlerinizden biri olan davlumbazlarınızda meydana gelebilecek bütün sorunları çözmek için sürekli olarak Bornova'nın bütün mahallelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Bornova Davlumbaz Tamiri

Bornova Davlumbaz Teknik Servisi

Profesyonel bir teknik servisten beklediklerinizden çok daha fazlası için Bornova Davlumbaz Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova davlumbaz servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize memnuniyet garantili servis hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve sürekli kendini geliştiren servis ekibimiz sayesinde meydana gelen arızalarınız Bornova gezici davlumbaz teknik servis ekibi tarafından en kısa sürede çözüme kavuşturulur. Bornova Umut Elektronik teknik servisi müşterilimize meydana gelen sorun ile ilgili cihazda gerekli kontrolleri sağlayarak yerinde detaylı bilgi verir. Bornova davlumbaz tamircisi, meydana gelen arızanızın giderilmesi için ürününüz ile uyumlu orijinal parçalar kullanmaktadır. Uygun fiyat garantisi altında Umut Elektronik Bornova Davlumbaz Servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize 25 yılı aşkın tecrübemiz ile kusursuz hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Garantili Bornova Davlumbaz Servisi

Bornova Davlumbaz Teknik servis, ürününüzün tamiri için sunmuş olduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım ve parça garantisi sunmaktadır. Bornova Umut Elektronik davlumbaz teknik servis hizmetini hızlı ve gün içi olarak sunmaktadır. Her zaman için ilk önceliğimiz değerli müşterilerimizin problemlerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasıdır. Bornova Umut Elektronik teknik servisi mutfakta kullanmış olduğunuz ocak, fırın ve davlumbaz gibi ankastre ürünlerinizde oluşabilecek problemler için siz değerli müşterilerimizden gelen çağrıları beklemektedir.

Bornova davlumbaz teknik servisinden almış olduğunuz servis hizmetlerinde servis ekibimiz bakım, onarım işlemini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Bornova davlumbaz teknik servis personellerimizin size vermiş olduğu onarım garanti evrağı siz değerli müşterilerimizi 1 yıl boyunca koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı problemin tekrar oluşması durumunda Bornova Umut Elektronik davlumbaz teknik servisine 02322446577 arayarak ulaşabilirsiniz. 05074043828 numaralı hatlardan ulaşarak ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Ürünlerinizdeki tekrarlayan problem çözülene kadar Bornova Bölge Merkez Teknik Servisimizden ücretsiz davlumbaz teknik destek ve servis hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS VERDİĞİMİZ DİĞER ÜRÜNLER

Bornova Fırın Servisi

Bornova Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız Bornova merkez bölgesine Fırın arıza, bakım ve montaj servis hizmetini uygun fiyat ile vermektedir.

Bornova Ocak Servisi

Bornova ocak tamir bakım ve doğalgazdan dönüşüm servisi olarak tüm Bornova merkez ve Urla ilçesine servis hizmeti vermekteyiz, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

Bornova Davlumbaz Servisi

Bornova Merkez Teknik Servis merkez ilçelere ve çevre ilçelere davlumbaz arıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bornova davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınlarınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…SİZİN İÇİN HAZIRLADIKLARIMIZ

Davlumbaz Temizliği Nasıl Yapılmalı

Sizlerin de davlumbaz temizliği nasıl yapılmalı dediğinizi duyar gibiyim.. Mutfakta en çok kullandığımız sayılı ürünlerden biride davlumbaz ve aspiratördür. Bu ürünler içerisinde bulunan filtreler sayesinde yapmış olduğunuz yemekten çıkan kokuyu, buharı içine… DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır

Gündelik temizliklerimizde de çok sık kullandığımız beyaz sirke ile aspiratörü temizleyeceğiz. Leğen tarzı (filtrenin girebileceği) bir kap ayarlayın. Ve ocağınızda kapa koymak için sıcak suyu kaynatın. Sıcak su kaynadıktan sonra…. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

Davlumbaz Seçimi Nasıl Yapılır

Davlumbaz seçimi yapmakta kararsız mı kaldınız.. En iyi davlumbazı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine bu yazımızda bahsedeceğiz. Öncelikle mutfağınızın boyutunu ve düzenini göz önünde bulundurun.. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp