İçeriğe geç

Bergama Ocak Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis, Bergama bölgesine ocak servisi hizmetini uzman ve tecrübeli ekipleri ile sunmaktadır. İzmirumutelektronik bünyesi altında Bergama ocak servisi hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin oluştuğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap veriyoruz. Randevu verdiğimiz günde zamanında servis hizmetinde bulunuyoruz. Çünkü zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Her marka set üstü ocak ve ankastre ocaklarınızda tamirlerinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Teknik servis izmir fırın servis ocak servis

BERGAMA OCAK SERVİSİ

Profesyonel bir hizmet İçin Bizi Tercih Edin…

Bergama ocak yetkili ve servisi olarak İzmir içerisinde 25 yılı aşkın ocak teknik servisi deneyimimizle ocaklarınızda oluşabilecek arızaları yerinde gidererek, ocağınızın bakımını ve doğal gaz dönüşümünü uygun fiyat güvencesi altında yapmaktadır. Yapmış olduğumuz ocak tamiri güvence altına alınarak siz kıymetli müşterilerimize servis formu verilir. Verdiğimiz servis formu ile yaptığımız işlemler 1 sene boyunca garanti altında olur.

Set üstü ocaklarında kısık kısmına aldığınızda ocağınız sönüyorsa basit bir yerinde müdahale ile uzman ekiplerimizce sorununuz giderilir. Gündelik yaşantımızda en çok kullandığımız ankastre ürünü ocak olduğundan, bazen sorunlar ile karışılabilirsiniz. Çok sık kullandığımız ürün olmasından dolayı aynı gün hizmet bekleyecek olmanız gayet normaldir. Ama telaş etmenize hiç gerek yok. Çünkü İzmirumutelektronik Bergama ocak servisi olarak siz değerli müşterilerimize aynı gün hizmet vermeyi hedefliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden de memnun kalacağınıza eminiz.

Firmamızdan alacağınız hizmetlerde garanti ve garanti+ deneyimlerini yaşayın. Aldığınız tüm hizmetlere İzmir Teknik Servis Umut Elektronik olarak 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız arıza servisinin yanı sıra ürünleriniz için periyodik bakım hizmeti de sunmaktadır

İzmir’in her semtinden tüm servis talepleriniz için profesyonel ocak teknik servisini arayabilir, ister randevulu ister gün içi teknik servis hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

GARANTİLİ BERGAMA OCAK SERVİSİ

Zaman zaman ocaklarınızda arızalanmalar meydana gelebilir, bu gayet normal bir durumdur. Meydana gelen arızalarda kendi başınıza halledebileceğiniz bazı sorunlar olabileceği gibi kendi yöntemleriniz ile çözüme ulaşamayacağınız durumlarda meydana gelmektedir. İşte İzmir ocak teknik servisi tam bu noktada devreye girer. Bergama ocak tamircisi olarak arızalarınız en kısa bir süre içinde giderilmesi konusunda mükemmel hizmet anlayışımızla destek olmaktayız. Garantili yedek parça, mükemmel işçilik ve profesyonel ekibimizle uzun ömürlü ocak olmasını sağlıyoruz.

Ocak tamir ve ocak bakımı yanı sıra ocak doğalgaz dönüşümü de firmamızın ocak servisi hizmeti altında sunmuş olduğu bir diğer hizmetimizdir. İlçeniz her ne olursa olsun İzmir’e bağlı olan tüm ilçelere ocak tamir, ocak bakım servis hizmeti uzman teknik ekibimiz ile uygun fiyat garantisi altında verilmektedir. Tarafımıza bildirdiğiniz tüm arıza ve sorunlarınız uzman ekiplerimizce kontrol edilerek tarafınıza fiyat bilgisi verilecektir, fiyat teklifini kabul etmeniz halinde ocağınızda meydana gelen arıza türüne göre müdahalede bulunularak sorununuz en kısa sürede giderilecektir.

Sektörün lider firması olan İzmir Umut Elektronik olarak, İzmir iline ocak arıza teknik servis hizmeti veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize teknik servis hizmetimizi kusur bir biçimde, uygun fiyat politikası ve uzman ekibiyle hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. İzmir Bergama ocak tamircisi olarak ankastre ocaklarınızda gündelik yaşantınızda oluşabilecek her çeşit arızaları bilgi birikimimiz sayesinde en kısa bir süre içinde çözüme ulaştırıyoruz. Ayrıca ocağınızın doğal gaz dönüşümünü de diğer firmaların verdiği fiyattan daha ekonomik fiyata yapmayı amaçlıyoruz. Ocak ile alakalı her konu da bilgi almak ve destek talep etmek için bize 02322446577 numaralı sabit hattan ya da 05074043828 numaralı hattan ulaşabilirsiniz

OCAĞINIZDA MEYDANA GELEN GİDEREBİLECEĞİNİZ SORUNLAR

İzmir ocak  servisi ocak tamir bakım hizmeti

1- Ocak çalışmıyor :Ankastre ocağınızda çalışmama arızası meydana geldiyse bu arızanın sebeplerinden biri sigortanız olabilir. Ürünün fişe takıldığından ve elektrik geldiğinden emin olun. Denemelerinize rağmen bir sonuç alamazsanız İzmir ocak servisi olarak yetkili ve teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizlere ulaşmanız yeterli..

2- Ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa : Ankastre ocağınızda ateşleme kıvılcımı çıkmıyorsa, sigortanız atmış olabilir. Böyle durumlarda sigortanızı kontrol edin. Bazen yemek yapıldığı sırada ocağın gözlerine su kaçabiliyor. Bu da ocağınızın sigortasında atma meydana getirir ve ateşleme kıvılcımı çıkarmaz, ocağınız yanmaz. Kendi başınıza bu sorunu gideremezseniz bize ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. İzmir ocak teknik servisi olarak senelerdir siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

3- Ocağıma gaz gelmiyor : Ocağınızın ana gaz vanası kapalı olabilir, ana gaz vananızı kontrol ederek ocak arızanızı giderebilirsiniz. Gaz borunuzda eğilme, bükülme meydana geldi ise ocağınıza gaz gelmez ve çalışmaz. Ocak arızanıza biz çözüm bulamamanız halinde profesyonel İzmir ocak teknik servis ekibimizden faydalanabilirsiniz.

4- Ocağın gözleri düzgün yanmıyor ya da Ocağın gözleri hiç yanmıyor : Ocağınızı temizledikten sonra böyle bir sorun ile karşılaşabilirsiniz, Böyle bir durumda ocağınızın göz kısmını temizleyerek ıslaklığı kurutun. Gaz vanasını ve ocak gözlerinin uygun biçimde yerleştiğinden emin olun. Tüm bunlara rağmen ocağınızda meydana gelen arıza giderilmediyse gezici ekiplerimiz sayesinde izmir ocak tamircisi olarak aynı gün sorununuza çözüm buluruz, problemsiz ocağınızı kullanmaya devam edersiniz.


SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLERİMİZ

Bergama Fırın Servisi

izmir Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız İzmir bölgesinde 30 ilçeye Fırın arıza bakım ve montaj servis hizmeti vermekte…

Bergama Ocak Servisi

İzmir ocak tamir bakım servisi olarak tüm İzmir İlçelerine servis hizmeti vermekteyiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli…

Bergama Davlumbaz Servisi

İzmir Merkez Teknik Servis İzmir bölgesine davlumbaz servis hizmeti vermektedir. İzmir davlumbaz teknik servisi olarak turbo fırınınızda oluşan arızalar için bir telefon kadar uzaklıktayız…

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Bergama Alpına Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Bergama Alveus Ocak Yetkili Servis
İzmir ferre Yetkili servis
Bergama Ferre Ocak Yetkili Servisi
İzmir maximus Ocak Yetkili Servis
Bergama Maximus Ocak Yetkili Servis

İzmir çetintaş Yetkili Servisi
Bergama Çetintaş Ocak Yetkili Servisi
İzmir femaş Yetkili Servisi
Bergama Femaş Ocak Yetkili Servisi

İzmir Ocak Yetkili Servisi
Bergama Motorfan Ocak Yetkili Servisi

Bergama Pera Ocak Yetkili Servisi

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp