İçeriğe geç

Beko Set Üstü Ocak Doğalgaz Dönüşümü

İzmir Umut Elektronik firması olarak müşterilerimize Beko set üstü ocak doğalgaz dönüşümü servis hizmeti vermekteyiz. Bu yazımızda sizlere Beko marka tüplü ocağı doğalgaza dönüştürme işleminin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere bazı ocaklar fabrika çıkışlı tüpe uyumlu olarak vatandaşlara satışı yapılıyor. Ancak tüpe uyumlu Beko marka set üstü ocakların doğalgaza uyumlu hale getirmek mümkün. Ocakların doğalgaza dönüşümü işlemi yaklaşık olarak yarım saat kadar süren bir işlemdir. Tüplü ocağın doğalgaza uyumlu hale getirmek için yapılan dönüşüm işlemi sonrasında ürününüz ekipmanlar ile kontrol edilerek sizlere teslimi yapılır. Sizlerde firmamızın müşterilerimize sunmuş olduğu kusursuz doğalgaz ocak dönüşümünden faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 2021 yılı ocak doğalgaz dönüşümü fiyat kampanyamızdan yararlanmak için geç kalmayın.

Tüplü ocağın doğalgaza dönüşümü için yapmış olduğumuz işlemler 1 yıl garanti altına alınır. Doğalgazlı ocak tüpe çevirme işlemi yapıldıktan sonra ocağınızın kısık ayar kontrolü de tarafımızca yapılır. Böylelikle Beko set üstü ocak doğalgaz dönüşümü işlemi sonrasında herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre ürününüzü kullanabilirsiniz.

İzmir beko ocak servisi olarak İzmir’in her bölgesine uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile set üstü ve ankastre ocakları tüpten doğalgaz dönüşümü hizmeti vermekteyiz.
Beko Tüplü Ocaklar İçin Doğalgaz Dönüşümü

İzmir Beko Set Üstü Ocak Doğalgaz Dönüşümü İşlemi

Her set üstü ocak bir olmadığı için tamir ve dönüşüm malzemesi farklı olur. Set üstü, Ankastre veya İnox ocağı tüpten doğalgaza dönüşümü için birtakım malzemeler gerekmektedir. Ayrıca tüplü ocağın doğalgaza dönüşümü olacağı için, ocağın borular ile bağlantısını sağlayan ocak flexi adı verilen hortumu da temin edilmelidir. Enjektör takımında yer alan memeler ile enjektörler sökülür ve ocağa takılır, Beko set üstü ocağınızın dönüşüm işlemi için doğalgaz boruları ile bağlantısı yapılır. Ocak dönüşümü yaparken kullanılacak olan “ocak flexi” nin sağlam olması ve düzgün takılması gereklidir. Aksi halde ocak doğalgaz dönüşümü yapıldığı sırada can ve mal kaybına sebep olabilirsiniz.

Montaj işleminin de dikkatli bir şekilde uzman kişilerce yapılması gerekir. Ocak Doğalgaz Dönüşümünden Sonra Gaz Kaçağı Testi can ve mal kaybına sebep olmamak adına en önemli uygulamalardan biridir. Siz kendi imkanlarınız ile bu testi her ne kadar yapmaya çalışsanız da uygun orijinal ekipmanlar ile bu test yapılmadığında gaz kaçağı oluşma ihtimali vardır. Can ve mal kaybına sebep olabilirsiniz.

Değerli müşterilerimizin oluştuğu Servis Kaydına ve çağrılara en kısa sürede cevap veriyoruz. Randevu verdiğimiz günde zamanında servis hizmetinde bulunuyoruz. Çünkü zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Her marka set üstü ocak ve ankastre ınox ocaklarınızda tamirlerinde ve ocak doğalgaza dönüşümünde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

DİKKAT: Kullanıcı olarak Beko set üstü ocak doğalgaz dönüşümü işlemlerini uygulamanız can ve mal güvenliği açısından tehlike arz edebilir. Bu yüzden işi uzmanına ve profesyoneline bırakmalısınız. Servis desteği için bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir ocak servisi olarak İzmir’in her bölgesine uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile set üstü ve ankastre ocakları tüpten doğalgaz dönüşümü hizmeti vermekteyiz.
Beko Ocak Doğalgaz Dönüşümü

Servis Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Aliağa Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Balçova Ocak Doğalgaz DönüşümüBayındır Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Bayraklı Ocak Doğalgaz DönüşümüBergama Ocak Doğalgaz DönüşümüBeydağ Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Bornova Ocak Doğalgaz DönüşümüBuca Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Çeşme Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Çiğli Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Dikili Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Foça Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Gaziemir Ocak Doğalgaz DönüşümüGüzelbahçe Ocak Doğalgaz DönüşümüKarabağlar Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Karaburun Ocak Doğalgaz DönüşümüKarşıyaka Ocak Doğalgaz DönüşümüKemalpaşa Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Kınık Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Kiraz Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Konak Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Menderes Ocak Doğalgaz DönüşümüNarlıdere Ocak Doğalgaz DönüşümüÖdemiş Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Seferihisar Ocak Doğalgaz DönüşümüSelçuk Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Tire Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Torbalı Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Urla Ocak Doğalgaz
Dönüşümü
Menemen Ocak Doğalgaz Dönüşümü
Servis Bölgeleri

Phone icon
Servisi ARA
Yetkili Servis
WhatsApp icon
WhatsApp